Voleybolcular lige hazırlanıyor

Voleybolcular lige hazırlanıyor

Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Liginde mücadele eden olan Çukurova Belediyesi Spor Kulübü takımı 11 Eylül’de başlayacak lig için hazırlıklarını sürdürüyor.

Kulübün Onursal Başkanı Soner Çetin, ASKİ Atatürk Spor Salonu’ndaki son antrenmanı izledi ve kadın voleybolculara tatlı ikram etti. Başkan Soner Çetin, voleybolcuların çalışmalarını sonuna kadar izledi.

Bu sezon ilk kez Kadınlar Voleybol 1. Liginde mücadele edecek olmasına karşın hedefini Sultanlar Ligi olarak belirleyen Çukurovalı Kadın Voleybolcular antrenmandaki hırsları ve çalışkanlıkları ile dikkat çekti. Yaklaşık iki saat süren akşam çalışmasındaki sporcuların gayretleri Başkan Soner Çetin’i de memnun etti.

Başantrenör Fatih Işıldar yönetiminde çalışmalarına devam edecek olan sporculara hitap eden Başkan Soner Çetin, “Sizlere güveniyorum. İyi bir takımsınız. Bu yıl Sultanlar Ligine çıkacağınıza inanıyor ve başarılar diliyorum” dedi. Başkan Soner Çetin daha sonra tüm sporculara tatlı ikram etti.

Kadın Voleybol Takımının antrenmanını Soner Çetin’le birlikte Kulüp Başkanı Selçuk Esmen ve yönetim kurulu üyeleri de izledi.

Bir cevap yazın