322 HABER | Adana Haber, Adana Haberleri

Taşla Ezilerek Öldürüldü!

Taşla Ezilerek Öldürüldü!
21 Şubat 2020 - 15:48

Eşinin üzerine kuma getirmek istedi. Kuma olmak istemeyen kadının başını taşla ezerek öldürdü.

Şanlıurfa’da yaşayan ve evli olan O. Ç. isimli şahıs eşinin üzerine kuma getirmek istedi. Kuma olarak Zeliha Armağan (23) isimli kadınla evlenmek istedi. iddiaya göre kumalığı kabul etmeyen Armağan, İzmir’e akrabalarının yanına kaçtı.

İzmir’e kaçtığını öğrendiği kadını ikna etmek için, O. Ç. yanına H. Ç. isimli eşinin babasını da alarak kadının kaçtığı yere gitti ve otomobile bindirerek Şanlıurfa’ya doğru yola çıktılar. Yol boyunca kadını kuma olması için ikna etmeye çalıştılar fakat Adana’nın Pozantı İlçesi Vali Çeşmesi mevkisine gelindiği sırada bir türlü ikna olmayan kadını otomobili durdurup O. Ç. uçurumdan aşağı attı. O. Ç. kadının yanına gidip ölüp ölmediğini kontrol etikten sonra ölmediğini fark edince, kafasını taşla ezerek öldürdü. Daha sonra zanlılar olay yerinden ayrıldı.

M. Ç. isimli vatandaş akrabası olduğunu iddia ettiği O. Ç. isimli şahsın Zeliha Armağan’ı öldürdüğünü Şanlıurfa’da polis merkezine giderek şikayette bulundu. Adana polisi ile irtibata geçen Şanlıurfa polisi, M. Ç. isimli vatandaşın vermiş olduğu bilgileri aktardı ve Adana polisi verilen bilgilerden ve belirtilen plakadan olay yerini tespit ederek kadını öldürüldüğü yerde buldu. Zanlıların yakalanması için arama başlatan emniyet güçleri, kısa sürede zanlıların Şanlıurfa’da olduğunu belirlediler ve Suriye’ye kaçma planı yaptıkları belirlenen zanlıların kıskıvrak yakalandılar ve sorgulanmak üzere Adana’ya getirileceği bilgisi verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.