“Sarıçamlı’ya sözümüzü tuttuk”

“Sarıçamlı’ya sözümüzü tuttuk”

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, 2014 yılında göreve talip olurken vatandaşlara 32 önemli vaadde bulunduğunu belirterek, “Geçen süre içerisinde sözlerimizin tamamını yerine getirdik” dedi.

 

SÖZÜMÜ TUTTUK MUTLUYUZ

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, vatandaşlara verdiği sözleri yerine getirmiş olmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşadığını söyledi. 2014 yılında Sarıçam Belediye Başkan adayı olduğunda Sarıçam Halkına 32 vaadde bulunduğunu hatırlatan Bilal Uludağ, “Geçen süre içinde çok şükür bu sözlerimizi yerine getirdik” şeklinde konuştu.

 

50 YILLIK PLANLAMA YAPIYORUZ

Sarıçam’ın gelecek 50 yılını planladıklarını anlatan Bilal Uludağ, “Sarıçam hızla gelişiyor. Düzenli ve yaşanabilir bir Sarıçam için ada bazlı planlamalar yapıyoruz. Sarıçam yeni stadyumu, organize sanayi bölgesi, üniversiteleri ve diğer sosyal donatılarıyla nitelikli, modern ve gıpta ile bakılan bir yaşam merkezi olacak” dedi.

 

ULUDAĞ’IN EN BÜYÜK HAYALİ

Bilal Uludağ, geçen yaklaşık 5 yıl süre içinde yapmak isteyip de yapamadığı için üzüldüğü en önemli konunun Sarıçam Çöplüğünün kaldırılması olduğunu söyledi. Önümüzdeki dönemde bunun çalışmasını yapacaklarını aktaran Bilal Uludağ, “Modern bir şehir kuruluyor ve bu tesis ilçemize hiç yakışmıyor” diye konuştu.

 

ADANA’NIN PARLAYAN YILDIZI

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, ilçenin Adana’nın parlayan yıldızı olacağı konusunda da oldukça iddialı. Uludağ, “İnsan odaklı hizmet yapıyoruz. Sarıçam’ın hangi hizmete ihtiyacı varsa önceliğimiz o oluyor. 24 saat vatandaşımızla içiçeyiz. Onları dinliyor, sorunları yerinde tespit ediyor ve süratle çözüyoruz” dedi.

 

İNSAN ODAKLI HİZMET ANLAYIŞI

Yeniden aday olduğunu ve bu kez bir önceki seçimdeki en büyük rakipleri AK Parti ile ittifak içinde olduklarını belirten Bilal Uludağ, “Biz hiçbir parti ayrımı yapmadan hizmetlerimize devam ediyoruz. Bundan sonra da böyle olacak. Sarıçam’ın ihtiyaçlarını biliyoruz ve planlamamızı o şekilde yapıyoruz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

Isparta araç kiralama Isparta evden eve nakliyat Denizli evden eve nakliyat Diyarbakır evden eve nakliyat Edirne evden eve nakliyat