Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

322 HABER | Adana Haber, Adana Haberleri

“Partimizin başarısı için çalışmaya devam”

“Partimizin başarısı için çalışmaya devam”
20 Şubat 2019 - 15:23

CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı, CHP Büyükşehir Belediye Meclis Grup Başkanvekili Şehir Plancısı Ulaş Çetinkaya, sosyal medya hesabından CHP’ye desteğinin devam ettiğini ve partisi için çalışmaya devam edeceğini açıkladı.

 

Ulaş Çetinkaya yaptığı paylaşımda “Partiler Başkan ve Meclis Üyelerini YSK’ya teslim ederek Mart 2019 seçimini resmi olarak başlatmıştır.
Mart 2014’de başlayan seçim döneminde Seyhan ve Adana Büyükşehir Meclis üyeliğim bu dönemde bitiyor.
Partim ayni zamanda seçildiğim ilk günden görevim bitene kadar (9 ay hariç) tüm il başkanlarımın Büyükşehir CHP Meclis Grup Başkan Vekilliği görevini yapmanın onuru bana yaşattı.
Görev süremde başta Seyhan’ın tarihi dokusunun yenilenmesi ve mahallelerimizin değişimi için projeler üretim. Büyükşehir’de Adanalıların sesi olmaya calıştım. Mesleğim doğrultusunda müdahil olmaya özen gösterdim.
Yerel yönetimleri bir bayrak yarışı olarak görmek lazım. Benden öncekilerden aldığım bayrağı kentimizin gelişmesi kentte ve kırsalda yaşayan hemşerilerimizin yaşam konforunu artırmak için çaba harcadığım konumumu yeni dönemdeki arkadaşlarıma devretmeye hazırlanıyorum.
Bulunduğum kamu görevinde “Koltuktan Güç Alarak Değil, Koltuğa Güç Vererek” kamunun gücünü bireylerin yararına değil, toplumun yararına kullandım.
Meclis üyeliğimi sağlayan partim ve parti büyüklerime bu süreçte benden desteklerini esirgemeyen akademisyen arkadaşlarıma, mali müşavir ve planlama uzmanı arkadaşlarıma, görüşlerimi kamuoyuna duyuran yazılı gorsel ve internet basın emekçilerine, vatandaşlarımızın taleplerini iletip çözüm aradığımız belediyelerin bürokrat ve çalışanlarına, partililerime, beni destekleyen çalışma arkadaşlarıma, sevgili eşim çocuklarım ve aileme sonsuz teşekkür ederim.
Partimizden Mart 2019’da aday olmuş tüm Belediye Başkanı ve Meclis Üyesi arkadaşlarıma başarılar dilerim.
Partimizin başarısı için hep birlikte çalışmaya devam edelim.” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.