322 HABER | Adana Haber, Adana Haberleri

mp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indir

MHP’nin Seyhan adayı Seyfettin Yılmaz oluyor

MHP’nin Seyhan adayı Seyfettin Yılmaz oluyor
19 Kasım 2018 - 22:19

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Seyhan Belediye Başkan adayının eski milletvekili Seyfettin Yılmaz olacağı öğrenildi.

2019 Mart’ında yapılacak yerel seçimler yaklaşırken partilerin başkan adayları da belli olmaya başladı. MHP bugün 30 belediye başkan adayını açıklarken, açıklanmamasına karşın bazı isimlerin adaylığının netleştiği kaydedildi.

Edinilen bilgiye göre MHP, Seyhan’da eski milletvekili Seyfettin Yılmaz’ı aday göstermeye hazırlanıyor. Yıllarda Orman Bölge Müdürlüğü yapan ve başarılı bir bürokrat olarak dikkat çeken Seyfettin Yılmaz 2010 yılında Adana ASKİ Genel Müdürlüğü görevini yürüttü ve bu kurumda iz bırakan hizmetlere imza attı. Ardından 2011 yılında yapılan genel seçimlerde MHP’nin Adana’da 3. Sıra milletvekili adayı olan Seyfettin Yılmaz, seçimde milletvekili seçilerek TBMM’de Adana’yı temsil etti. Seyfettin Yılmaz bir dönem TBMM İdare Amirliği görevinde de bulundu.

Yaptığı taban siyasetiyle öne çıkan ve Adanalılar tarafından çok sevilen Seyfettin Yılmaz’ın adaylığının Seyhan’da dengeleri değiştirebileceği ifade ediliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.