Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

322 HABER | Adana Haber, Adana Haberleri

Kahraman babaların günü kutlu olsun

Kahraman babaların günü kutlu olsun
16 Haziran 2019 - 16:47

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, babaların evlatları için bir kahraman olduğunu belirterek, “Evlatlarının sağlıklı, mutlu, huzurlu bir yaşam sürmesi, çağdaş, demokrat, insan haklarına saygılı birer birey olması için her türlü fedakarlığı hiç çekinmeden yapan tüm babaların gününü kutlarım” dedi.

Babalar Günü dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında babaların çocukları için rol model olduğunun altını çizdi. Çelebi, “Babalar çocuklarının kişiliklerinin oluştuğu gelişim sürecindeki örnek alınan kişilerdir. Babalar çocukları için huzurlu ve güvenli bir liman, her türlü zorluğu aşmalarında umut ışığıdır. Babalar, yaşamları boyunca evlatları için varını yoğunu ortaya koyar, onların arkasında her koşulda bir dağ misali koruyuculuk görevi yaparlar. Her ne kadar çocuklarına olan sevgilerini anneler gibi açıkça göstermeseler de her babanın kırmızıçizgisi çocuğudur. Yaşamını ailesine adayan, evlatları ve ailesi için her türlü zorluğa göğüs geren babalar, çocukların hayata huzurla, güvenle ve umutla bakmasını sağlayan gerçek birer kahramandır. Evlatlarının ilk kahramanları ve yol göstericileri olan babaların gününü kutluyorum” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.