Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

322 HABER | Adana Haber, Adana Haberleri

Geri Dönüşümcülerden Başkan Sözlü’ye yol teşekkürü

Geri Dönüşümcülerden Başkan Sözlü’ye yol teşekkürü
15 Ekim 2018 - 13:43

Adana ESOB’a bağlı Adana Geri Dönüşümcüler (Hurdacılar) Esnaf Odası Başkanı Kemal Deniz, merkez Seyhan ilçesi Sarıhamzalı mahallesindeki Kemal Deniz Geri Dönüşümcüler Sitesi’nin yol sorununu çözen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye esnafları adına pankartlarla teşekkür etti.

Oda ve Site Başkanı Kemal Deniz’in, teşekkür amaçlı düzenlediği  kahvaltılı toplantıya Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek, Başkan Vekili Mustafa Göktaş, Adana Oto Tamirciler Esnaf Odası, Adana Sanayi Sitesi ve Yüreğir Sanayi Sitesi Başkanı Muhittin Doğan, Fırıncılar Esnaf Odası Başkanı Ali Tekin ile oda yönetim kurulu üyeleri ve esnaflar da iştirak etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ise Ankara’daki bir programı nedeniyle son anda toplantıya katılamazken, ASKİ Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ahmet Say, Kanalizasyon Bakım Onarım Şube Müdür Vekili Namık Kemal Avşar, Atıksu Arıtma Şube Müdürü Aydın Cint siteye gelerek Başkan Deniz’i yalnız bırakmadılar.

Başkan Kemal Deniz, sıcak bir ortamda yapılan samimi sohbet toplantısında, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin her biri bin metrekarelik hangar şeklindeki 160 dükkandan oluşan 250 dönüm alan üzerine kurulu Geri Dönüşümcüler Sitesi’nin yollarını kış girmeden süratle yaparak esnafların gönlünü kazandığını, hizmetleriyle de destek ve pankartlı teşekkürü hak ettiğini belirterek Başkan Sözlü’yü üyeleri adına alkışladıklarını söyledi.

Birlik Başkanı Nihat Sözütek de, Adana ESOB’a bağlı 80 esnaf ve sanatkar odası bulunduğunu,  yeterli olmasa da bir çok odanın modern şekilde sitelerine kavuştuğunu belirterek, ürettikleriyle ülke ekonomisine can katan bu işyerlerinin sıkıntılarının en aza indirilmesi konusunda devlet büyükleri ve belediyelerin yaptıkları katkıları oda başkanları ve üyeleri adına minnet ve şükranla karşıladıklarını ifade etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.