322 HABER | Adana Haber, Adana Haberleri

mp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indir

MARKET RAFI İÇ KÖŞE DUVAR ÜNİTESİ

MARKET RAFI İÇ KÖŞE DUVAR ÜNİTESİ
Okundu
05 Aralık 2019 - 15:16
Firma YetkilisiKolay Stand
Yetkili Telefon05325148325
Telefon05325148325
Faks02122121212
Web Sitesihttps://kolaystand.com/
E-Postainfo@kolaystand.com
Firma AdresiRumeli Cad. Şafak Sk. Aydın İş Merkezi No:48 D:28 Nişantaşı Şişli / İSTANBUL
İl / İlçeİl ve İlçe Belirtilmemiş.
SektörlerSektör Belirtilmemiş.

Market rafı iç köşe duvar ünitesi, market içi düzenin ve kolay ulaşımın sağlanması açısından büyük önem taşıyor. Özellikle büyük marketlerde birden fazla bulunması gereken iç köşe duvar üniteleri ürün sınıflandırılması ve reyon ayrımı için yardımcı olan raf sistemlerinden biridir. Günümüzde süper marketlerin günden güne yaygınlık göstermesi sonucunda marketlerdeki ürün yelpazesinde de gelişmeler yaşanmaktadır. Artık bir markette yalnızca temel ihtiyaçlar değil her türlü ürün yer almaktadır. Bu da market içi düzen için yeni tekniklerin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

İç köşe duvar ünitesi ile market içi düzen sağlandığı gibi müşterilerin ürüne ulaşımı da kolaylaştırılmış olunur. Reyonların birbirinden ayrılmasını da sağlayan bu üniteler ile hem ürünlerin muhafaza edilmesi hem de ürünlerin kendi özelliklerine göre sınıflandırılması sağlanmaktadır. Metal ya da ahşap malzemelerden üretilen bu tip üniteler hakkında daha kapsamlı bilgilere ulaşabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diğer market çeşitlerine göz atmak için tıklayınız

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.