Ceyhan’da Kadir Aydar rüzgarı

Ceyhan’da Kadir Aydar rüzgarı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, düzenlediği ilk mitingde Ceyhanlıların büyük ilgisi ve sevgisiyle karşılandı.

Ceyhanlıların Kadir Aydar’ı adeta bağrına bastığı mitinge CHP Adana İl Başkanı Av. Emrah Kozay, CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Burhanettin Bulut, Çukurova Belediye Başkanı ve CHP Çukurova adayı Soner Çetin CHP İl ve İlçe Teşkilatı yönetimi, CHP Belediye Başkan adayları, İlçe Başkanları, STK’lar, partililer katıldı.

Miting öncesi Ceyhan’da Bölge Trafik Kavşağında karşılama konvoyu gerçekleştirildi.

Ceyhanlılarla tek tek selamlaşan Kadir Aydar büyük coşku yarattı. İlçe binasının önünde gerçekleşen mitingde  konuşma yapan CHP Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, “Ceyhan’da 25 yıllık özlemi bitirmeye geliyoruz ve bunu birlikte başaracağız. Ceyhan’ı en iyi yerlere taşımak için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz” dedi.

Ceyhan’ın 25 yıldır sosyal belediyecilikten uzak kaldığını kaydeden Kadir Aydar bu kez kaybetmemek için yola çıktıklarını söyledi. Kadir Aydar, “Ceyhan’ı hak ettiği yere taşımak ancak CHP ve sosyal belediyecilikle olur. Buradan söz veriyorum Ceyhan’ı modern bir kent haline getireceğiz. Bizim belediyecilik döneminde yapacağımız hizmetler projelerimizle şekillendirilmiş halde bekliyor. Ceyhan 25 yıllık özlemini bitirecek ve başaracağız. Ekibimiz hazır Martın sonu bahar gelecek!” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın