Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

322 HABER | Adana Haber, Adana Haberleri

banner

“Bizi zorlamayın, Haddinizi bilin!”

“Bizi zorlamayın, Haddinizi bilin!”
23 Ekim 2018 - 13:21

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı “15 yıldır başında çuvalla gezen ‘Birileri’ anlamayabilir; ama bizler Partimizin, Liderimizin itibarını daima aziz bilir, daima zirvede tutarız; canımız pahasına da  olsa!” dedi.

ÖNCE ANDIMIZ, SONRA TOPLANTI

Geçtiğimiz günlerde yeniden oluşturulan MHP Adana İl Yönetim Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi. MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı’nın başkanlık ettiği toplantınınaçılışından önce, FETÖ’nün devlet içindeki siyasi ve bürokratik gücüyle 2013’te yasaklanan, ancak; Danıştay’ın açıkladığı kararla yeniden okullarda serbest hale gelmesine rağmen siyasi iktidarın karşı çıktığı Andımız coşku ile okundu. Bir tarafında Türk Bayrağı, diğer tarafında ‘Üç Hilal’in yer aldığı ‘Andımız’ın yazılı olduğu büyük bir afiş de, MHP Adana İl Başkanlık binasının duvarına asıldı.

“TÜRK’LÜKTEN FİRAR EDEBİLİRLER, KAPILAR AÇIK”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, il yönetim kurulu toplantısının ardından önemli mesajlar verdi. Önce “Andımız” ile ilgili rahatsızlık duyan çevrelere yüklenen Avcı, “Birileri Türk’lükten firar edebilir, kapılar açıktır; ama bizler Dünya dediğimiz gezegende Allah’ın rızasını ve hoşnutluğunu kazanmış asil Türk Milleti’nin bir ferdi olmaktan onur duyuyoruz. O yüzden, çocuklarımızı milli şuurla yücelmeye, küçükleri sevmeye, büyükleri saymaya ve çok çalışmaya teşvik eden ‘Andımız’ın okullarda okutulmasına karşı çıkan zihniyeti yine Allah’a, yine milletimize havale ediyoruz” ifadesini kullandı.

“DÜNYANIN EN KAHREDİCİ SAVAŞI…”

 “Şartlı ceza indirimi” teklifi nedeniyle MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik saldırılara da tepki gösteren Avcı, “Ruhsuzları, köksüzleri, renksizleri uyarıyoruz; Dünyanın en kahredici savaşı, Ülkücü-Milliyetçi Hareket’in gemileri yakma kararıdır. Bizi buna zorlamayın. Haddinizi bilin. Ülkemizi, milletimizi, ezanımızı, bayrağımızı karşılıksız sevdik. ‘Önce ülkem ve milletim’ dedik ama bu sevdanın, bu ilkenin altında ezilip, her şeyi sineye çekecek değiliz. 15 yıldır başında çuvalla gezen ‘Birileri’ anlamayabilir; ancak bizler, Partimizin, Liderimizin itibarını daima aziz bilir, daima zirvede tutarız; canımız pahasına da olsa!” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.