322 HABER | Adana Haber, Adana Haberleri

mp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indirmp3 indir

Aytaç Durak, Akşener’i nerede gördü?

Aytaç Durak, Akşener’i nerede gördü?
03 Aralık 2018 - 12:32

Erdoğan ile Bahçeli’nin görüşme yaptığı odanın kapısında Meral Akşener’in nöbet beklediği, bu duruma da Aytaç Durak’ın tanık olduğu iddia edildi.

İddiayı Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar köşe yazısında dile getirdi. Önkibar, olayı Aytaç Durak’ın kendisine aktardığını yazdı. Sabahattin Önkibar’ın yazısındaki konuyla ilgili bölüm şöyle:

“Malum, ‘Devlet Bahçeli ve Ülkücüler Hakkında Her Şey’ isimli kitabım yargı kararı ile toplatıldı.

Bu kitap aslında Ülkücü hareketin tarihi ya da belgeseliydi ve pek çok ülkücü isim anlatılıyordu ki bunlardan biri Meral Akşener’di.

İşte toplatılan kitabımdan Meral Hanım’la ilgili bir pasaj:
– …Meral Akşener’in oğlu Fatih’in Beylerbeyi Sarayı’ndaki düğününde Erdoğan ile Bahçeli, sarayın bir odasında gizlice buluştu… Meral Akşener bu buluşma esnasında, buluşulan odanın kapısında nöbetçiydi ki bu sahneyi bana aktaran, düğüne davetli olan ve tebrik için aradığı Akşener’i kapıda bekler pozisyonda bulan Adana Büyükşehir Belediyesi’nin eski Başkanı Aytaç Durak’tı.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.