Adanalı Selahattin Özdemir’den korkutan haber

Adanalı Selahattin Özdemir’den korkutan haber

Gençlik yıllarında müezzinlik yaptıktan sonra arabeske yönelen ve bir dönem fırtına gibi esen 56 yaşındaki Selahattin Özdemir’den korkutan bir haber geldi.

‘Yaşarken ölenler için’, ‘Kimseyi bu kadar sevmedim’ ve ‘Aramızda sıra dağlar’ gibi arabesk parçalarıyla yıldızını parlatan Selahattin Özdemir’den hayranlarına kötü haber. Önceki gece Mersin’de kalp krizi geçiren Özdemir’in yoğun bakıma alındığı öğrenildi.
Selahattin Özdemir'in son sağlık durumu nasıl kalp krizi geçirmişti - Sayfa 2

Olay, önceki gece meydana geldi. Mersin’in Merkez Yenişehir ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’ndeki evinde rahatsızlanan Özdemir, çağırılan ambulansla Toros Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Selahattin Özdemir'in son sağlık durumu nasıl kalp krizi geçirmişti - Sayfa 3

Yoğun bakıma alındı: İlk belirlemede kalp krizi geçirdiği saptanan Özdemir, acildeki müdahalenin ardından cerrahi yoğun bakım ünitesine alındı.

Selahattin Özdemir'in son sağlık durumu nasıl kalp krizi geçirmişti - Sayfa 4

 

Selahattin Özdemir'in son sağlık durumu nasıl kalp krizi geçirmişti - Sayfa 5

Peki Selahattin Özdemir kimdir?:  1961 yılında Adana dünyaya gelen Selahattin Özdemir, ilk albümünü 1982 yılında piyasaya çıkarmış ve 20’nin üzerinde albüm yapmıştır.

Selahattin Özdemir'in son sağlık durumu nasıl kalp krizi geçirmişti - Sayfa 6

Şarkılarından pişman oldu: Büyük bir hayran kitlesine sahip olan Özdemir, gençlik yıllarında okuduğu ‘Yanlış Yerde Doğmuşum,’Yaşamam Artık, ‘Esrar Perdesi ve ‘Hem yaratıyorsun hem Unutuyorsun’ isimli 4 şarkıdan dolayı pişmanlık duymuştur.

Selahattin Özdemir'in son sağlık durumu nasıl kalp krizi geçirmişti - Sayfa 7

Mahkemeye başvurmuştu: Bunun üzerine Adana Devlet Güvenlik Mahkemesi’ne başvurmuş ve bu şarkıların albümlerinden çıkartılmasını ve radyolarda çalınmamasını talep etmiştir.

Selahattin Özdemir'in son sağlık durumu nasıl kalp krizi geçirmişti - Sayfa 8

Bir cevap yazın