Adana’daki sır ölümün ardından dram çıktı!

Adana’daki sır ölümün ardından dram çıktı!

Adana’da bir sitenin otoparkında ölü bulunan Perihan Büyükbayram’ın (44), bir süre önce kiraladığı 4’üncü kattaki dairenin balkonundan atlayarak intihar ettiği ortaya çıktı. Ayrıca Perihan Büyükbayram’ın kanser olduğu ve hastalığını da ailesinden gizlediği belirlendi

Adana’da dün sabah evlerinden çıkan vatandaşlar, lüks sitenin otoparkında hareketsiz yatan kadını görüp polisi aradı. Gelen polis ekiplerinin yaptığı kontrolde, kadının yaşamının yitirdiği saptandı. Cesedin evli ve 2 çocuk annesi Perihan Büyükbayram’a ait olduğunu belirleyen ekipler, kadının yakınlarına ulaştı. Eşiyle birlikte tavukçuluk firması olan Perihan Büyükbayram’ın otomobili de yol kenarında park halinde bulundu.

‘KARDEŞİMİN BURADA NE İŞİ VAR?’

Acı haberi alıp gelen Cüneyt Büyükbayram ise eşinin cansız bedenin görünce gözyaşlarını tutamadı. Kardeşinin öldüğü öğrenen ablası Aylin ise, sitenin duvarına yaslanarak “Kardeşimin burada ne işi var? Buralar bizim hiç bilmediğimiz bir mahalle. Bu apartmanda hiç kimseyi tanımıyoruz” diyerek gözyaşı döktü.

‘ÖLÜMÜMDEN KİMSE SORUMLU DEĞİL’

Ayrıca polis kadının otomobilinde yaptığı incelemede 3 mektup buldu. Kadının polise, eşine ve ailesine ayrı ayrı mektup yazdığı görüldü.

Kadının polise “Benim ölümümden kimse sorumlu değildir, suçlu aramayın”; eşine “Ben kanser olduğumu öğrendim. Sana ve çocuklarıma acı çektirmek istemiyorum. Bu nedenle hayatıma kıyıyorum, çocuklarıma iyi bak”; ailesine ise “Benim ölümümden kimse sorumlu değil, kanser olduğumu öğrendim. Kimseye acı çektirmek istemiyorum, benim arkamdan üzülmeyin” diye mektup yazdığı belirlendi.

DHA-İHA

Bir cevap yazın